Powered by Smartsupp

Brána na míru

Luxus, který je dnes dostupný všem. Dávno neplatí, že by řešení na míru musela být nutně těmi nejdražšími. Navíc, u nás pro vás vytvoříme nezávaznou nabídku a cenovou kalkulaci na míru. Rozhodnout se navíc nemusíte hned – dostanete od nás veškeré podklady, abyste si mohli vše v klidu nechat projít hlavou. Inspiraci najdete v naší galerii nebo u našich spokojených klientů v rámci referencí.

Vaše představa, naše realizace

Máte konkrétní představu ale nevíte, zda by ji bylo možné realizovat po technické stránce? Nevadí, od toho jsme tu my. Podělte se s námi o vaše požadavky a my pro vás vytvoříme návrh na míru, s ohledem na vaše požadavky a finanční možnosti.
Pokud hledáte kompletní řešení včetně oplocení, brána na míru krásně doplní pletivové oplocení, průmyslové oplocení nebo betonový plot. Záleží na vás.

Brána na míru

Vyrobíme ji pro vás v libovolných rozměrech. Brána na míru může být navíc osazena videofonem nebo dálkovým ovládáním, ke kterému se připojíte skrze váš mobilní telefon. Samozřejmostí je také výplň podle vašich preferencí a kritérií, které by měla brána splňovat. Pokud je to kvůli projektu třeba, například pro realizaci kompletního oplocení, pomůžeme vám vyřídit také stavební povolení. Videofon či ovládání lze také kombinovat se zabezpečením nebo propojit s ovládáním garážových vrat apod.

Navštivte naši provozovnu

Máte jasno, ale chcete vše vidět na vlastní oči? Navštivte nás v naší pražské provozovně a podívejte se na veškerý materiál osobně, včetně výrobků, které pochází z naší zámečnické výroby. Možná vám u nás padne do oka řešení, o kterém jste do té doby nepřemýšleli.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Kvalitní brány a branky od nás

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Výroba

Vyrábíme všechny základní typy zahradních i vjezdových bran a branek. Bránu je u nás možno objednat křídlovou – jednokřídlou i dvoukřídlou, případně asymetrickou, skládací a podobně. Dále vyrábíme brány posuvné a to jak samonosné, tak na kolečku. Povrchové úpravy: žárový zinek, pálená barva, nátěr základem atd. Brány či branky můžeme dodat buď pouze jako samostatné rámy, případně rádi osadíme jakoukoliv výplní, jako je třeba pletivo, svařovaná síť, plechy, tahokov, lamely, dřevěné plotovky, dřevoplastové plotovky a tak dále.

Prodej

Nabízíme široký sortiment zahradních bran a branek. Máme v nabídce zahradní brány a branky s pletivovou výplní, s výplní svařovaná síť (svařované pletivo), průmyslový panel (svařovaný panel) a pod. Stačí objednat na našem eshopu , případě přijít do naší prodejny. Rádi se Vám budeme věnovat!

Montáž

Montujeme na klíč všechny druhy bran a branek. Stačí zaslat poptávku se základními parametry jako jsou případně požadovaná výška, požadovaný materiál, případně barva a tak podobně. My Vám vytvoříme cenovou nabídku a v případě zájmu bránu či branku rádi realizujeme, případně přijedeme doladit případné detaily. Pro poptávku stačí napsat na náš email, případně do našeho formuláře a my se Vám rádi budeme věnovat.

Naše realizace