Powered by Smartsupp

Branky na míru

Není nad řešení, které perfektně sedne k vašemu projektu. Nabízíme vám branky na míru pro každý váš projekt, ať už máte hotové oplocení nebo teprve chystáte projekt. Poradíme si s běžnými i nestandardními požadavky. Naše brány a branky doplní každý typ oplocení, ať už se jedná o průmyslové oplocení, pletivové oplocení, betonový plot nebo kovové ploty. Oblíbenou variantou jsou také plastové a dřevoplastové ploty. Naše branky na míru se hodí všude.

Vyhovíme vašim požadavkům

Branky na míru můžete osadit dálkovým ovládáním, ke kterému se jednoduše připojíte skrze mobilní telefon nebo videofonem, abyste viděli, kdo vás přišel navštívit. To se hodí především pokud žijete na samotě nebo máte doma malé děti a nechcete pustit na pozemek někoho, koho neznáte. Videofon využijete i pro rozsáhlé pozemky, kde je naopak brána daleko od domu.

Branky na míru

Nejen funkčnost, ale i design hraje důležitou roli. Branky na míru by se vám měly především líbit a také by měly perfektně zapadnout do okolního terénu. Jiné požadavky bude mít klient, který rekonstruuje starý dům po rodičích a jiné nároky projektant, který navrhuje řešení pozemku pro komerční účely. Všechny naše branky na míru proto nabízíme v nejrůznějším barevném provedení, od přírodních barev a šedých tónů až po zářivé odstíny modré nebo žluté.

Navštivte nás osobně

Dáváte přednost osobnímu kontaktu? Navštivte nás na naší pražské pobočce a prohlédněte si vše osobně. Společně probereme vaši představu a najdeme optimální řešení pro váš projekt.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Kvalitní brány a branky od nás

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Výroba

Vyrábíme všechny základní typy zahradních i vjezdových bran a branek. Bránu je u nás možno objednat křídlovou – jednokřídlou i dvoukřídlou, případně asymetrickou, skládací a podobně. Dále vyrábíme brány posuvné a to jak samonosné, tak na kolečku. Povrchové úpravy: žárový zinek, pálená barva, nátěr základem atd. Brány či branky můžeme dodat buď pouze jako samostatné rámy, případně rádi osadíme jakoukoliv výplní, jako je třeba pletivo, svařovaná síť, plechy, tahokov, lamely, dřevěné plotovky, dřevoplastové plotovky a tak dále.

Prodej

Nabízíme široký sortiment zahradních bran a branek. Máme v nabídce zahradní brány a branky s pletivovou výplní, s výplní svařovaná síť (svařované pletivo), průmyslový panel (svařovaný panel) a pod. Stačí objednat na našem eshopu , případě přijít do naší prodejny. Rádi se Vám budeme věnovat!

Montáž

Montujeme na klíč všechny druhy bran a branek. Stačí zaslat poptávku se základními parametry jako jsou případně požadovaná výška, požadovaný materiál, případně barva a tak podobně. My Vám vytvoříme cenovou nabídku a v případě zájmu bránu či branku rádi realizujeme, případně přijedeme doladit případné detaily. Pro poptávku stačí napsat na náš email, případně do našeho formuláře a my se Vám rádi budeme věnovat.

Naše realizace