Powered by Smartsupp

Brány na míru

Vyrábíme, dodáváme a montujeme brány a branky na klíč. Nabízíme vám samonosné brány, křídlové brány a brány na kolečku.
Brány na míru a branky lze objednat v podstatě v jakémkoliv rozměru, téměř jakékoliv povrchové úpravě a s jakoukoliv výplní dle přání zákazníka. Jak brány, tak branky můžeme nechat vyrobit buď dle vašich instrukcí např. elektronicky, nebo osobně u nás na pobočce, či přímo na místě zaměřit a poté vyrobit, případně dodat a nainstalovat. Můžeme dodat jak samotné rámy, které připravíme pro vaši následnou výplň, tak celé brány včetně výplní a instalace a to jak pro pohon, tak pro manuální ovládání.

Sériové rámy na míru

Dále nabízíme sériové rámy bran a branek pro vlastní výplň a to jak pro manuální ovládání, tak pro pohon. Sériové rámy najdete na našem eshopu, nicméně i sériové rámy, které jsou v základní povrchové úpravě žárovém zinku můžeme na přání zákazníka nechat povrchově upravit ještě pálenou práškovou barvou v podstatě v jakémkoliv odstínu, případně nechat osadit jakoukoliv výplní.

Brány na míru

Nejen technické řešení, ale také design rozhoduje. Máte svého favorita co se týče oplocení? Výborně. Pojďme se pobavit o celkovém dojmu a prostoru, kde bude brána umístěna.
Pokud jste se ještě nerozhodli, podívejte se na jednotlivé varianty, které nabízíme. Naše brány na míru mohou být vhodnou volbou pro plastové a dřevoplastové ploty, průmyslové oplocení nebo zámečnickou výrobu, která je v dnešní době stále oblíbenější. Konečná volba je na vás a vašich preferencích. My se budeme snažit udělat maximum, abychom vám nabídli co možná nejoptimálnější řešení.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Kvalitní brány a branky od nás

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Výroba

Vyrábíme všechny základní typy zahradních i vjezdových bran a branek. Bránu je u nás možno objednat křídlovou – jednokřídlou i dvoukřídlou, případně asymetrickou, skládací a podobně. Dále vyrábíme brány posuvné a to jak samonosné, tak na kolečku. Povrchové úpravy: žárový zinek, pálená barva, nátěr základem atd. Brány či branky můžeme dodat buď pouze jako samostatné rámy, případně rádi osadíme jakoukoliv výplní, jako je třeba pletivo, svařovaná síť, plechy, tahokov, lamely, dřevěné plotovky, dřevoplastové plotovky a tak dále.

Prodej

Nabízíme široký sortiment zahradních bran a branek. Máme v nabídce zahradní brány a branky s pletivovou výplní, s výplní svařovaná síť (svařované pletivo), průmyslový panel (svařovaný panel) a pod. Stačí objednat na našem eshopu , případě přijít do naší prodejny. Rádi se Vám budeme věnovat!

Montáž

Montujeme na klíč všechny druhy bran a branek. Stačí zaslat poptávku se základními parametry jako jsou případně požadovaná výška, požadovaný materiál, případně barva a tak podobně. My Vám vytvoříme cenovou nabídku a v případě zájmu bránu či branku rádi realizujeme, případně přijedeme doladit případné detaily. Pro poptávku stačí napsat na náš email, případně do našeho formuláře a my se Vám rádi budeme věnovat.

Naše realizace