Powered by Smartsupp

Brány a branky

Výroba

Vyrábíme všechny základní typy zahradních i vjezdových bran a branek. Bránu je u nás možno objednat křídlovou – jednokřídlou i dvoukřídlou, případně asymetrickou, skládací a podobně. Dále vyrábíme brány posuvné a to jak samonosné, tak na kolečku. Povrchové úpravy: žárový zinek, pálená barva, nátěr základem atd. Brány či branky můžeme dodat buď pouze jako samostatné rámy, případně rádi osadíme jakoukoliv výplní, jako je třeba pletivo, svařovaná síť, plechy, tahokov, lamely, dřevěné plotovky, dřevoplastové plotovky a tak dále.

Prodej

Nabízíme široký sortiment zahradních bran a branek. Máme v nabídce zahradní brány a branky s pletivovou výplní, s výplní svařovaná síť (svařované pletivo), průmyslový panel (svařovaný panel) a pod. Stačí objednat na našem eshopu , případě přijít do naší prodejny. Rádi se Vám budeme věnovat!

Montáž

Montujeme na klíč všechny druhy bran a branek. Stačí zaslat poptávku se základními parametry jako jsou případně požadovaná výška, požadovaný materiál, případně barva a tak podobně. My Vám vytvoříme cenovou nabídku a v případě zájmu bránu či branku rádi realizujeme, případně přijedeme doladit případné detaily. Pro poptávku stačí napsat na náš email, případně do našeho formuláře a my se Vám rádi budeme věnovat.

Peterka Jaromír

Obchodní zástupce

Telefon: 602 703 998
E-mail: obchod@rp-servis.cz