Powered by Smartsupp

Kované ploty na míru

Zámečnická výroba je u nás pestrá. Vyrobíme pro vás nejen nejrůznější popelnicová stání, truhlíky a schody, ale také kované ploty na míru, které rozzáří celý váš pozemek a vypíchnou váš dům široko daleko. Udělejte si radost a dopřejte si dostupný luxus. Vše, co pro vás vyrobíme, rádi namontujeme. Naše ploty jsou ošetřeny tak, aby vyžadovaly co možná nejmenší péči, přesto vám rádi poradíme, jak o ně pečovat. Kovový povrch si časem vytvoří přirozenou patinu, díky které bude stárnout do krásy.

Zámečnická výroba na míru

Ruční práce je v dnešní době čím dál tím více ceněna. Pro zámečnickou výrobu na míru to platí obzvlášť. Nabízí totiž prostor pro kreativní přístup a originalitu, které kusy vyrobené ve fabrice postrádají. Pokud však přece jen dojdete k závěru, že zámečnická výroba není nic pro vás, zkuste se podívat na naši kompletní nabídku.
V rámci oplocení nabízíme také pletivové oplocení, průmyslové oplocení, betonový plot a řadu dalších možností. Pokud chcete sáhnout po kovovém provedení, ale neláká vás výroba na míru, zkuste naše kovové ploty.

Kované ploty na míru

Teď ještě zpět ke kovaným plotům na míru. Vytvořit pro vás můžeme nejen moderní ploty, ale i takové, které se budou hodit k pohádkovému srubu v přírodě nebo ke starému zrekonstruovanému domu, který dýchá vesnickou atmosférou. Vhodné řešení najdeme i pro moderní podnikatelská sídla.

Kontaktujte nás

Rozhodli jste se pro kované ploty na míru? Neváhejte nás kontaktovat. O zámečnickou výrobu je zájem a naše diáře jsou poměrně plné. Nenechávejte to na poslední chvíli.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace