Powered by Smartsupp

Betonové ploty Praha

Bezzákladový betonový panelový systém. Toto oplocení má nespornou výhodu v tom, že nepotřebuje základy, protože se betonují pouze sloupky a tudíž svojí povahou odpovídá spíše pletivovému, než zděnému oplocení. Není tedy potřeba žádných povolení pro jeho realizaci, přestože se jedná o betonový neprůhledný plot. Nejběžnější barevné provedení je v přírodní šedé, případně v barvě pískovce. Zkuste i vy betonové ploty Praha.

Jednostranné i oboustranné panely

Desky mohou být jednostranné či oboustranné. U oboustranných panelů je jedna strana plastická s motivem a druhá tzv. razítko.

Nabízíme celou řadu dalších řešení

V maximálně kvalitním provedení pro vás máme také celou řadu dalších řešení, například pletivové oplocení, které je méně nákladné a umožní ponechat vzdušný pocit z oplocení pozemku. Hodí se pro zahrady i větší objekty.
Vhodným a často žádaným řešením je také průmyslové oplocení nebo plastové a dřevoplastové ploty, které nabízí řadu výhod.

Kontaktujte nás

Máte už vlastní projekt a hledáte pouze realizaci pro betonové ploty Praha? Potřebujete projekt teprve vytvořit? Neváhejte nás kontaktovat. Společně si nad vše sedneme, probereme vaši představu a najdeme optimální řešení, které vám bude vyhovovat po finanční i designové stránce. Zeptejte se nás na vše, co by vás mohlo zajímat. Naši práci si můžete prohlédnout v galerii.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace