Powered by Smartsupp

Kovové ploty na míru

Kované, kovové nebo hliníkové řešení a další podobná oplocení – široká škála designově velice hezkých plotů, realizovaných v drtivé většině jako přední vstupní plot. Možností a kombinací je v tomto směru nepřeberné množství. Ať už se jedná o tzv. samonosné ploty, které jsou zavěšené na kovových sloupcích a osazeny na patkách, zabetonované varianty nebo ploty, které jsou zděné, případně z betonových prefabrikátů. Plotové výplně jsou pak následně osazeny do nich.

Galerie kovové ploty na míru

Na obrázcích je demonstrováno mizivé procento možností, v podstatě záleží na vkusu a přání zákazníka, možné je de facto cokoliv. Velmi oblíbené jsou v současné době ploty s použitím tzv. tahokovu a hliníkové lamelové ploty. Co se týká trvanlivosti a odolnosti těchto oplocení, kovové ploty na míru patří mezi ty nejodolnější a to hlavně proto, že jsou žárově zinkované (nebo hliníkové) a následně jsou opatřeny práškovou pálenou barvou, kterou je možno objednat v podstatě v jakémkoliv odstínu. Na další realizace se můžete podívat v naší galerii.

Návrh a kalkulace

Rozhodli jste se pro kovové ploty na míru? Kontaktujte nás pro konkrétní návrh a kalkulaci. Sestavíme pro vás oplocení, které bude plně odpovídat Vašim představám. Samozřejmě pro Vás rádi i vyrobíme, nainstalujeme a zprovozníme případnou bránu a branku. Tu je následně možno osadit např. dálkovým ovládáním přes aplikaci v telefonu nebo třeba elektrickým zámkem, videofonem, do plotu pak rádi instalujeme případnou schránku ve Vámi vybraném odstínu a tak dále.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace