Dřevoplastový plot

Vše pro vaše zahrady a pozemky

Plastové a dřevoplastové plotovky. Jedná se o materiál, který je buď celoplastový (plastové recykláty, extrudovaný hlazený polystyren, PVC a podobně), nebo se jedná o dřevoplast, kdy nejčastějším poměrem materiálů bývá 50% dřevěné drti a 50% plastu. Nespornou výhodou těchto oplocení oproti dřevu je nejen ohromná variabilita barev, rozměrů atd., ale i tzv. bezúdržbovost. Zatímco dřevěné plotovky je nutno jednou za pár let ošetřit, na plastové či dřevoplastové plotovky dlouhou řadu let tzv. nesáhnete. Tyto plotovky se nejčastěji osazují na poplastované nosníky plotových polí, které jsou např. z jeklového profilu 50×30 mm. Ten je žárově zinkován a následně potažen plastovou fólií. Tím se stává také bezúdržbovým. Pokud pak použijete pro váš plot např. poplastované plotové sloupky, stává se kompletně bezúdržbovým celý plot.

Nejen kvalita, ale také design

Kvalita a bezúdržbovost jsou sice důležité aspekty, ale ne jediné. Záleží také na designu. Pokud vybíráte plot ke svému domu nebo zahradní chatě, budete ho vídat denně. Zvolte možnost, která vás neomrzí. Designově zajímavý může být nejen dřevoplastový plot, ale  také pletivové oplocení nebo kovové ploty. Inspiraci najdete v naší galerii.

Napište nám

Stále váháte s výběrem vhodného řešení? Napište nám a vybereme společně. Pro naše klienty jsme realizovali již více než tisíc projektů a budeme rádi, když budeme moci všechny naše zkušenosti využít i pro vás. Zavolejte nám ještě dnes.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace