Pletivové oplocení

Realizujeme mnoho typů pletivových oplocení. Pletivová oplocení lze rozdělit na ohradová (lesnická) oplocení, klasická pletivová oplocení a oplocení ze svařovaného pletiva.

1. Ohradová oplocení se instalují hlavně tam, kde potřebujeme levně a účelně oplotit buď pastvinu, nebo les, případně provizorně stavbu a podobně. Nejedná se o pohlednové oplocení, které by se hodilo např. na oplocení rodinného domu. 

2. Klasická pletivová oplocení jsou ta, která známe již z dob našich babiček, je to stále stejné pletivo s oky ,,na koso“ , kdy se pouze rozšířily možnosti barevných řešení (zinek, zelená, antracit), případně síly drátu (2,5 mm 3 mm) a podobně. Trendem posledních let je k tomuto pletivu přidat k zemi mezi sloupky tzv. podhrabovou desku, která má několik funkcí – proti podhrabání zvířat, ochrana pletiva při sekání, proti prorůstání trávy přímo do pletiva a v neposlední řadě i funkci designovou, kdy podhrabová deska tvoří tzv. falešnou podezdívku a dodává oplocení kompaktní vzhled.

3. Oplocení ze svařovaného pletiva – svařované pletivo je v rolích podobně jako klasické pletivo, akorát se nejedná o zaplétané pletivo, ale dráty jsou k sobě přivařeny. Tento druh plotu je o něco pevnější, než klasické pletivo a v kombinaci s podhrabovou deskou vypadá velmi dobře. Svařovaná pletiva se dají pořídit v barvách zelená a antracit a cca ve 4 různých průměrech drátu. 

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace