Powered by Smartsupp

Průmyslové oplocení

Plánujete průmyslové oplocení nebo už máte hotový projekt a hledáte pouze realizaci? V obou případech jsme tu pro vás. Kromě oplocení zvládneme také brány a branky nebo zámečnickou výrobu.

Průmyslové oplocení Praha

Pro své klienty jsme již realizovali řadu zakázek. Cizí nám není ani průmyslové oplocení Praha. Vhodným řešením je varianta ze svařovaných plotových dílců / svařovaných panelů. Tyto svařované panely se nejčastěji používají v kombinaci s podhrabovou deskou. Na současném trhu se nabízejí ve 3 barevných variantách – zinek, zelená a antracit, ale na objednávku je možné dodat i jiné barvy, např. modrou. Svařované sítě se rozdělují na dvě základní provedení.

Panely 2D

První variantou jsou tzv. ,,panely 2D“, kdy je panel jednoduše plochý, bez prolisů, vyráběn buď ze 6 mm nebo 8 mm drátů. Tohle průmyslové oplocení se hodí spíše na exponovanější oplocení, jako jsou průmyslové stavby, veřejné budovy, parky a podobně. Tedy do míst, kde dochází ke styku s veřejností na denní bázi.

Panely 3D

Druhou variantou jsou tzv. ,,panely 3D“, kdy má panel minimálně 2 a maximálně 4 prolisy a to podle výšky. Prolisy zajišťují vyšší pevnost panelu, protože bývá vyroben ze slabších drátů (od 3 do 5 mm). Tohle řešení je vhodné zejména pro rodinné domky a podobně. Jedná se spíše než o průmyslové oplocení o řešení pro soukromé pozemky.
Na naše dosavadní realizace se můžete podívat v naší galerii. O kvalitě naší práce vás přesvědčí také reference našich dosavadních klientů.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace