Powered by Smartsupp

Zámečnická výroba Praha

Ostatní zámečnická výroba

Kromě bran a branek na zakázku máme v našem portfoliu výrobu mříží a zábradlí, dále pak madla, schody, sklepní kóje, popelnicová stání, háky na truhlíky, různé konzole, rámy pod vzduchotechniku a tepelná čerpadla a tak dále.

Prodej

Veškerou zámečnickou výrobu je možno objednat buď osobně u nás na pobočce, nebo emailem, případně na našem eshopu. Rádi Vám poskytneme odbornou konzultaci, poradíme, navrhneme řešení, případně zaměříme a zašleme cenovou kalkulaci.

Montáž

Vše, co vyrobíme, samozřejmě také rádi nainstalujeme, případně zprovozníme. Veškeré zakázky rádi dodáme na klíč.

Ostatní zámečnická výroba Praha

Kromě bran a branek na zakázku máme v našem portfoliu výrobu mříží a zábradlí, dále pak madla, schody, sklepní kóje, popelnicová stání, háky na truhlíky, různé konzole, rámy pod vzduchotechniku a tepelná čerpadla a podobně. Zámečnická výroba Praha je zejména v dnešní době stále žádanějším oborem.

Klasická řemesla se vrací v závislosti na vysoké poptávce a většina zámečníků, především těch kvalitních, má plné ruce práce na několik měsíců dopředu. Jestli už teď víte, že budete potřebovat zámečníka v příštím roce, nenechávejte zaslání poptávky na poslední chvíli a domluvte si termín hned teď. V závislosti na rozsahu prací si pro vás vyčleníme v kalendáři potřebný čas.

Prodej zámečnická výroba Praha

Veškerou zámečnickou výrobu Praha je možno objednat buď osobně u nás na pobočce, nebo emailem, případně na našem eshopu. Rádi Vám poskytneme odbornou konzultaci, poradíme, navrhneme řešení, případně zaměříme a zašleme cenovou kalkulaci.

Montáž

Vše, co vyrobíme, samozřejmě také rádi nainstalujeme, případně zprovozníme. Veškeré zakázky rádi dodáme na klíč. Nechte se inspirovat naší galerií, napište nám ještě dnes a společně vymyslíme projekt, ze kterého budete mít radost nejen vy, ale také vaši klienti nebo rodina.

Během montáže vás budeme informovat o veškerých probíhajících pracech, abyste měli vždy přehled. Nemusíte mít obavy z víceprací – cenu, na které se dohodneme, dodržíme. Pokud by se vyskytla v průběhu realizace situace, která by zvýšila konečnou cenu zakázky, vše s vámi nejprve prokonzultujeme a najdeme optimální řešení.

Peterka Jaromír

Obchodní zástupce

Telefon: 602 703 998
E-mail: obchod@rp-servis.cz