Powered by Smartsupp

Plot na míru

Plot na míru? To je vždy ideální řešení. Sami si vyberete materiál, barvu a design. Kontaktujte nás a společně začněme na vašem projektu pracovat ještě dnes. Chvíli potrvá, než probereme všechny varianty, zaměříme rozměry a umístění a najdeme vhodné řešení, které vám sedne po designové i ekonomické stránce. Určitý čas zabere také příprava materiálu, dovoz na stavbu a realizace zakázky. Proto chcete-li mít vše hotovo až za pár měsíců, i tak není důvod čekat.

Vyberte si design, který vám sedne

V naší nabídce najdete řadu zajímavých možností, z nichž každá má své přednosti. Oblíbenou a finančně dostupnou variantou jsou pletivové ploty, stejně jako betonové ploty, které nabízí podobné nároky na samotnou konstrukci. Možná vám nic neřekne samotný název, ale když se podíváte do jednotlivých kategorií, najdete zde ukázky našich prací. Na další realizace se můžete podívat v galerii.

Plot na míru

Už jste vybrali vhodnou konstrukční variantu? Plot na míru není pouze o materiálu, ale také designu. Jak můžete vidět v galerii, problém pro nás nejsou nejrůznější odstíny šedé, písková ani konkrétní barvy. Většina klientů volí přírodní barvy jako je hnědá nebo zelená, ale na vaše přání zvládneme i modrou, žlutou a další zářivé tóny, které váš projekt oživí.

Zámečnická výroba na míru

Umíme nejen ploty na míru, ale také zámečnickou výrobu. Vyrobíme pro vás mříže, zábradlí a další prvky – vše, na co si jen vzpomenete. Tradiční zámečnická výroba je řemeslo, které má stále své místo i v dnešní době. Je to práce, z které je cítit dotek lidské ruky a která nestárne. A pokud ano, zraje jako víno.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace