Powered by Smartsupp

Plotová pole na míru

Žádný projekt se neobejde bez plánování a především kvalitní práce. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s každou složkou realizace od prvotního nápadu a vyřízení stavebního povolení až po finální montáž. Stavba nikdy nevypadala snadněji.

Kvalita, kterou oceníte

Pro naše klienty již řadu let vybíráme veškerý materiál v tom nejkvalitnějším provedení. Ať už se jedná o plotová pole na míru nebo další prvky. Právě proto se k nám naši klienti rádi vrací. Oblíbený je také betonový plot nebo plastové a dřevoplastové ploty. Opomenout nesmíme ani zámečnickou výrobu, která kromě vysoké kvality nabízí také přidanou hodnotu v podobě rukodělné výroby.

Plotová pole na míru

Máte hotový projekt nebo teprve vybíráte, který plot by se k vám hodil? Naše plotová pole na míru krásně doplní nejen rodinné domky a další soukromé pozemky, ale také veřejná místa. Podívejte se do naší galerie a přesvědčte se sami. Za kvalitu naší práce mluví i zpětné reference od našich klientů.

Konzultace a nabídka na míru

Kontaktujte nás a dohodněte si u nás konzultaci ještě dnes. Řada lidí řeší vlastní oplocení a plotová pole na míru pouze jednou v životě a to ve chvíli, kdy dostaví rodinný dům. Není proto nic neobvyklého, pokud ještě nemáte konkrétní představu, jaké řešení byste chtěli. Pro konzultaci to není překážkou, naopak. Společně probereme vaši představu, typ a polohu pozemku, půdu, na které je potřeba plot vystavět a v neposlední řadě také vaše finanční možnosti. V závislosti na těchto faktorech pro vás navrhneme optimální řešení, které vám bude maximálně vyhovovat.

Rychlé jednání

Z

Kvalitní materiál

Individuální přístup

Zajímavé ceny

Plot vám rádi postavíme

Máte-li jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Máme roky zkušeností a dokážeme si poradit i se specifickými požadavky nebo členitým terénem. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle 602 703 998, případně přes email obchod@rp-servis.cz a rádi s vámi prodiskutujeme veškeré vaše požadavky.

Naše realizace